Skocz do zawartości

Informacje o zdjęciu Czempionka


13 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Gość rmiecz8

no na pewno nie bo on już 3 lata nie żyje i nasienia nie ma, ale jego synami kryjesz np. Jordan, Lauthority, Seaver, Palermo, Zelgadis?

Gość rmiecz8

to on taki średni. ja bym Ci polecił Jordana, Lauthority, Zelgadis bo widzę że stawiasz na pokrój a Jordan naprawdę jest dobry bo nawet shiuz na ojca byków go wziął a dlatego że ma i pokrój i produkcję dobrą.

Może to nie rarytas ,ale kalkiber ma ładny. MUsze coś zamówić z ABSu bo mają ładnne byczki. A co muslisz o ALTIMA z abs?

Gość rmiecz8

No niezły byk ale to jak już ktoś stawia przede wszystkim na produkcję. Od nich to mogę Ci polecić Garretta, Leviego, Zelgadisa, Beacona, Dobermana. Wszystkie były ojcami byków i naprawdę ładne sztuki po nich są a szczególnie po Zelgadisie i po Beaconie.

Gość rmiecz8

dlaczego niestety? :)


pokrojem to mozna gospodarstwo jedynie rozsławić i dlatego mi bardzo nie zależy aczkolwiek kryję tez sztuki na pokrój bykami aby potem np. dochować się byczka wybitnego pokrojowca którego córki zajmowałyby czempiony na wystawach. Może kiedyś choć już jeden taki poszedł Lauthority x Shottle to jest nadzieja :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×