Orka zimowa 2012.
pawel807 102 Opublikowano 29 Października 2012 Ładny zadbany Władimirec. Z którego roku ? Ile mtg ? na ile cm orzesz ? I jakim biegiem ? Sorki że tyle pytań :P 5/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1062952
pioter1024 22 Opublikowano 29 Października 2012 Nic nie szkodzi że tyle pytań. Władimirec w oryginale z 1988 roku, 2600 mtg, nie mierzyłem jaka głębokość. Zazwyczaj jeżdżę 2 wolniejszą,chodź czasami 1 pod górkę Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1062994
belarust25 16 Opublikowano 29 Października 2012 Nie za długa ta antenka? Nie zawadza np w garażu? A tak to fajnie wygląda 5/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1063257
pioter1024 22 Opublikowano 29 Października 2012 Ona jest składana Wojtku. Tak jak w samochodzie.bo to samochodowa. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1063285
Piotrek14 219 Opublikowano 29 Października 2012 2 bieg to jaki odpowiednik w 330 ? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1063301
pioter1024 22 Opublikowano 29 Października 2012 Piotrze troche szybciej niż 4 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1063303
paweel90 2 Opublikowano 11 Listopada 2012 jeśli można wiedzieć to jaki jest rozmiar tylnych opon? oryginalne chyba trochę węższe były Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1070599
paweel90 2 Opublikowano 11 Listopada 2012 Sorry, już o to kiedyś pytałem 5 zostawiam:) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1070605
pioter1024 22 Opublikowano 17 Listopada 2012 Nie ma sprawy Pawle z tyłu są szersze troche: 12,4-28 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1074336
farmer78lbl 4 Opublikowano 24 Stycznia 2013 jaz zawsze 3 biegiem oram ale t25 maja rozne skrzynie biegow Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/392985-t-25-ug2/#findComment-1126843
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się