Po myciu Przetrząsarki
wladek1976 2 Opublikowano 15 Października 2012 No no ładnie 5 poleciała ! Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/391377-ursus-3512/#findComment-1056282
farm 84 Opublikowano 15 Października 2012 Dzięki że się podoba Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/391377-ursus-3512/#findComment-1056302
diablo23 1 Opublikowano 16 Października 2012 kupiłeś ją? taką to robota idzie o niebo lepiej jak pająkiem Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/391377-ursus-3512/#findComment-1056512
farm 84 Opublikowano 16 Października 2012 Mam ją już trzeci sezon i robota ją to czysta przyjemność powiem ci że pająk przy niej nie ma szans na drugi sezon muszę pomyśleć o zgrabiarce i wtedy siano można będzie zbierać Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/391377-ursus-3512/#findComment-1056537
maciek2103 0 Opublikowano 16 Lutego 2013 Koledzy nie wiecie gdzieś takiego ciągniczka do kupienia ?prosze o wiad na e-maila Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/391377-ursus-3512/#findComment-1150047
maciek2103 0 Opublikowano 16 Lutego 2013 za ciągniczek 5:) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/391377-ursus-3512/#findComment-1150048
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się