Mała awaria:(
Cais 3 Opublikowano 3 Lipca 2012 miłego zakładania Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/374269-sipma-classik/#findComment-1004853
Henius91 1728 Opublikowano 4 Lipca 2012 widzę że blachy też ładnie pogięte. norma w sipmach <_< ale widać że sporo robi belek. który rok? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/374269-sipma-classik/#findComment-1005032
danielhaker 8121 Opublikowano 4 Lipca 2012 Od czego wam te osłony tak się gną? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/374269-sipma-classik/#findComment-1005149
Henius91 1728 Opublikowano 4 Lipca 2012 sipma ma to do siebie że lubi sobie wciągnąć sianko pod blachy jak jest długie. no a jak przeciągnie taką ładną "kępke" to już wiadomo co się dzieje. a najczęściej to się dzieje w sianie i słomie, w sianokiszonce prawie wcale. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/374269-sipma-classik/#findComment-1005264
KIJANA14 1 Opublikowano 4 Lipca 2012 teraz właśnie wciągło trochę dużo tego siana i pogięło blachę od siatki i te wałki od kształtowania bala dlatego łańcuch rozpięty bo prostowaliśmy:( i zerwało klin na kole zębatym od podajnika:( rok to 2009 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/374269-sipma-classik/#findComment-1005433
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się