Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w New Holland

Informacje o zdjęciu New Holland T6080 PC


16 komentarzy

Rekomendowane komentarze

nie żebym miał coś do Ciebie, ale nie rozumiem takich ludzi którzy kupują traktor za 300000zł a szkoda im 20tys. na nowy ładowacz, tylko ładują takimi "wynalazkami", ale fotka ładna.

Będzie tyle roboty żeby sie opłacało teleskop kupować jak dajecie rade masztem? Tez kiedys taki miałem ale to była meczarnia na tylnim tuz ... Ładowarka to kolejny pojazd, więcej kosztów(oleje,filtry itp.) ale w odniesieniu czasowym to lepsza inwestycja ;) Smerf na pewno by sie nie obraził na Stolla ;)

Masztem ładuje tylko bele na polu i nic poza tym , bele na owijarkę wsadzamy cyklopem i owinięte również układa się cyklopem... Teleskop wiadomo zastąpił by w 90% cyklop , czyli ładowanie nawozu/wapna/bel/obornika itp...

Co do tura do NH to trochę traktor za duży... Spalanie i zwrotność :unsure: , a jeśli chodzi o teleskop to nie musi być koniecznie nowy ;)

Według mnie zakładanie ładowacza na ciągnik o tej mocy, i dużych gabarytów nie ma sensu. Są sytuacje w których lepiej mieć ładowacz na dużym ciągniku. Za ładowarką na pewno przemawia zwrotność, wygoda w obsłudze.

Zgadza sie iroo10 , nie ma to jak tryb kraba ;) Mam Kramera to jest jak prawa ręka w gosp , niby rok a już z 400 mth bedzie ;)

U wujka przez rok ładowarka nastukała trochę ponad 1000 godzin. Gdy kupił Nh M135 i założył ładowacz z tatą mówiliśmy że zrobił głupotę, ale nie słuchał nas, gdy zaczęły się problemy z turem wynikłe złym rozdzielaczem i nieumiejętnością wyeliminowania tego problemu przez serwis, sypnęła się hydraulika w ciągniku, potem już cała lawina awarii, łącznie z awarią skrzyni aż w końcu wujek kupił nową ładowarkę bo miał już dość używanych maszyn.

tylko że do ładowarki nie zapniesz żadnej innej maszyny uprawowej a ciągnikiem odepniesz tura i coś w polu jeszcze zrobisz no fakt na tym byku to była głupota zakładać ale na mniejszy ? <_<

no a jeżeli kupić używaną i w przyzwoitym stanie i cenie to może i warto zainwestować w ładowarkę :unsure:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×