Gość Opublikowano 12 Stycznia 2007 Nie mozna bylo wymurowac calego zbiornika i pod pĹytom? Bo to tak wyglÄda dziwnie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/3599--/#findComment-26876
Gość Opublikowano 13 Stycznia 2007 MoĹźe faktycznie trochÄ dziwnie, bo mozna byĹo proĹciej, jednak kaĹźdy ze zbiornikĂłw jest do 25m3, wiÄc w takiej sytuacji nie potrzebowaĹem pozwolenia na budowÄ, gdyĹź wystarczyĹo tylko zgĹoszenie. Pozdrawiam Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/3599--/#findComment-26913
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się