Skocz do zawartości

Amazone ZA-M 1501



Sprzet gotowy do akcji. Rano zaczynamy wiosenne manewry polowe :)
Tel wymaga czyszczenia bo cos mi fotki słabo wychodza :(




Rekomendowane komentarze

Amados+ - komputer sterujacy dawka wzgledem predkosci :) A co do stabilnosci to 3 bagsy i jest oki zauwaz ze ma łądowacz :) Bede siał na rzepak na zboza według mnie za wczesnie u mnie za jakies 2 tygodnie moze wtedy juz wjade bez przymrozków. U mnie dzis cały dzien w okolicy zera w nocy było -7 dzis ma byc podobnie wiec powinienem smiało poleciec bez kolein :)

Mam swoje plany wzgledem transportu. Mysle ze uda mi sie jakos to pogodzic narazie tylko jeden zestaw takze da sie to jakos ogarnac bez strat dla gospodarstwa. A wiadomo ze jak sie nie spróbuje to sie nie dowie jak to faktycznie jest w tej branzy :)

Co do ustawienia to w tej chwili jest idealnie wypoziomowany i na idealnej ksiażkowej wysokości 80cm-80cm :)

Te zboża tez mnie korca zeby sypnac ale zeby zboza ruszyły to troszke czasu potrzeba z tem ponad 5 st śrdniodobową. I wydaje mi sie ze moze byc za wczesnie chyba ze wiosna ruszy pełna para i bedzie naprawde ciepło. W ubiegłym roku przymrozki były pod koniec marca.

Ja w tym roku na rzepak bez siarki nie miałem za bardzo gdzie kupic saletrosanu czy polifoski 21 :( a siarczanu nie chciałem bo z ph cienko, może cos urośnie :).


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v