Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Platformy do bel / kostek

12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

ona jest w oryginalnej długości? bo jeśli tak to 8 słabo na długość jest zmieścić. u mnie wchodzi 7 i jest ok. 50 cm luzu.

danielhaker te belki są po sipmie farmieII

 

Henius91 tak jest w oryginalnej długości, ale tylna zastawa jest wysunięta i jak się włożyło w te zaokrąglenia to się mieściły :)

a no to wtedy możliwe :) muszę moją tak przerobić bo teraz będę woził owinięte bele z łąk i nie da się załadować tak jak teraz mam bo by się poniszczyły. ta jest fajnie zrobiona, pomyślę nad podobnym rozwiązaniem :) szukam drugiej takiej przyczepy, może być do generalnego remontu, byle rama była cała i prosta. na allegro nieraz już widziałem takie przyczepy, tyle że już albo przerobione i za najmniej 8 tys albo jeszcze jako zbierające na chodzie też za podobną cenę <_< tyle to nie dam, za moją dałem chyba 2,5 tys i to jako zbierająca na chodzie ale już w nie najlepszym stanie.

Tak najlepiej coś kupić koło 2tyś i sobie przerobić jak się ma trochę pojęcia, a do takiej to by się przydały szersze laczki na podmokłe tereny:)

w mojej też mam takie jak tu i faktycznie na torfach nie raz już siedziała na ramie :P ale za to te opony są wytrzymalsze niż np. 11.5. znajomy ma w swojej właśnie balonówki to nie raz już wystrzeliła podczas dłuższej trasy po asfalcie.

miedzy innymi dlatego sprzedałem swoją, która była na oponach 11,5/80 R15,3, na dalekie trasy przy wyższej prędkości się nie nadają.

tak. i właśnie na allegro widziałem na kołach 900 R20 ale miała bliźniaki i to by było najlepsze rozwiązanie na mokrzejsze tereny. 11.5 są dobre ale do rozrzutnika lub innych maszyn które praktycznie cały czas pracują w polu, a nie do transportu. w normalnych przyczepach też z tymi oponami jest problem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×