Wiosna 2011- Rozlewanie RSM na oziminy
bobytempelton 161 Opublikowano 29 Stycznia 2012 daje rade z opryskiwaczem? nie urywa się zaczep itd? gdzie jest robione to zdjęcie? chodzi mi o miejscowość, w tle widze jakiś stok Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/338969-ursus-1614/#findComment-867400
PioneerLS 0 Opublikowano 29 Stycznia 2012 Ile ta 16-tka ci poleci po asfalcie ? Bardzo fajne zdjęcie 5/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/338969-ursus-1614/#findComment-867412
luke371 43 Opublikowano 29 Stycznia 2012 16-tka jeździ z oprskiwaczem tylko na wiosne gdyż potrzebny jest przód bo jest mokro A tak to jeździ z 80-tką @ pioneer 16-tka pojedzie około 25-26km skrzynia 4-rka Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/338969-ursus-1614/#findComment-867420
tstanek 2 Opublikowano 2 Lutego 2012 Jest to stok w strzyżowie Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/338969-ursus-1614/#findComment-870616
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się