Skocz do zawartości

14 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Witam tą odmianę miałem w tym doku pierwszy raz i oceniam ją bardzo dobrze plonuje z tych 3 odmian jakie mam najwyżej, smakowo mi podchodzą tyle ze są troszkę bielsze porównując np do Vinety i w tym roku sadzeniak ma 0,0% zawirusowania wiec i odporność jest wysoka chociaż wiadomo to zależy od technologi uprawy.

Materiał to zależy zboże głównie z Hodowli Roślin w Strzelcach a ziemniaki z Europlantu w Laskach Koszalińskich oraz Pomorsko Mazurskiej Hodowli Ziemniaka w Strzekęcinie Z.każdą Hodowlą mam podpisaną umowę licencyjną i mogę reprodukować materiał siewny. Ziemniaki są przebadane i posiadają paszporty oczywiście :P

Kolego BADYLASZ ja sadze to odmiane od 2 lat jest to odmiana bardzo dobra do jedzenia jest bardzo wyrownany plon ( mam tez denara to jest duzo ziemniaka bardzo duzego ) Jak wyczytałem w TOP AGRAR to ze odmiana jest bardzo wrazliwa na susze ale ja sie z tym nie zgadzam. DLA MNIE ODMIANA GODNA POLECENIA.

  • Like 1

Denar nigdy w życiu na susze. 3 tyg bez deszczu i nie masz co ratować:huh:;) Byłeś na otwarciu przechowalni PMHZ w Jezierzycach?:D Przyłączam sie do pytania o plon :P

Ale on o tej suszy to chyba miał na myśli owacje, ja to tak zrozumiałem... Niestety nie miałem okazji tam jeszcze być bo to kawał drogi ode mnie ale z chęcią bym się tam kiedyś wybrał:) Jeśli chodzi o pytanie o plon zapraszam pod zdj 3peka z przyczepą w mojej galerii :rolleyes:.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×