Skocz do zawartości


jeden z trzech zakupów dokonanych w 2011roku.:)
zdjęcie wygląda jak wygląda. o więcej zdjęć postaram się w sezonie;p;)
mam do was kilka potań:
1)jakie i ile gaśnic wozicie?
2)wykupujecie jakieś ubezpieczenie na żniwa?
3) tam z tyłu, na tylej klapie(za wytrząsaczami) na zewnątrz jest taki jakby czujnik. od czego on jest?
4)wie ktoś gdzie mogę dostać zamek do drzwi?
to by było na tyle. bardzo prosił bym o odpowiedzi. pozdrawiam:)

Co widzimy na zdjęciu Bizon Super Z056?

Kombajn Bizon Super Z056 zaprezentowany na placu gospodarstwa, wyróżnia się klasyczną konstrukcją polskiej technologii rolniczej. Maszyna jest napędzana silnikiem S-4002, generującym moc około 100 KM, co zapewnia odpowiednią siłę dla jej wymogów pracy. Bizon Super Z056 jest wyposażony w bęben młócący o szerokości 1,25 metra, który realizuje proces omłotu w sposób wydajny i skuteczny na dużych obszarach upraw. Typowy dla tego modelu zbiornik na ziarno ma pojemność 2,5 tony, umożliwiając efektywne gromadzenie plonów bez częstej konieczności opróżniania. Czerwona kolorystyka i wyraźny design kabiny operatora odzwierciedlają funkcjonalność i trwałość, które są cechami charakterystycznymi dla tej serii kombajnów Bizon, będących symbolem polskiego rolnictwa przez wiele dekad.


Rekomendowane komentarze

dzięki koledzy za odpowiedzi. na forum czytałem że dwie o wadze 6kg i jeszcze jedna o wadze 2kg. jedna z większych żeby była proszkowa a druga pianowa czy obie proszkowe? wy jakie macie w swoich sprzętach?;p

a ubezpieczenie to chyba trzeba będzie wykupić... 100zł to nie majątek, a odpukać w razie jakiegoś nieszczęścia to straty mogły by być dużo większe...

rok produkcji 1989. a cena? ile byście zapłacili za niego?;p

@macius11157 dzięki. no trochę więcej niż 30tys. dokładnie 37tys zł.

@mirek767 teraz dokładnie nie pamiętam ale około 2700mth

@MarcinJvD dzięki za radę. poprzedni właściciel właśnie mówił że ubezpieczał go tylko na żniwa czyli mniej więcej 2 miesiące.

@bobytempelto a nie wiesz ile kosztuje wykupienie nw? bo to jest ubezpieczenie od "nieszczęśliwych wypadków"?

powiem tak oglądałem sam, tzn z tatą;p;p ale z racji tego, że tata zna się ze sprzedającym, to powiedzieli nam kto go naprawiał i co było robione. z tymi mechanikami tata też się zna i mówili że wszystko jest ok i można śmiało kupować. i właśnie głównie z tego względu kupiliśmy że blisko (10km) i że zna się ludzi.

u mnie będzie kosił 20ha plus usługi. na wielki zarobek to nie liczymy, bo na wsi jest kilka kombajnów.

ciebie też czeka kupno?

dzięki za miłe słowa i ocenkę;)

też od kilku lat patrzyłem jak u nas kosił i tak sobie też myślałem żeby sobie pojeździć. ale po tych żniwach zdenerwowaliśmy się na gościa który zawsze u nas kosił i padła decyzja że kupujemy własny kombajn... teraz przynajmniej będę mógł jeździć... też na pewno będziesz jeździł... a jaki ciągnik kupujecie? udanych zakupów:)

Nom ładna bryka:) niech tnie i sluży jak najdłuzej i bez awari oczywisie:)

a Panowie co do ubezpieczenia to jest całoroczne od niego wliczone w ubezpieczenie gosp. albo budynkow czy cogos kolwiek bynajmniej ja mam tak swojego zrobione. ze na ubezpieczone gosp dopisany jest kombajn w koszty i co najlepsze za cały rok:) wiec jak stoi to tez pod ochrona hi:)

a co do gasnic hi jak sie pali to i z 5 bd mało :P ale lepiej tego nie doswiadczyc :rolleyes:

pozdro :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v