Niezły ma zestawik
pati 12 Opublikowano 23 Września 2007 Hehe. To mi sie podoba w pokazach!!! W garniturze i pod krawatem na ciągnik!!! Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/30222-valtra/#findComment-68212
Wituś 1 Opublikowano 23 Września 2007 Agregat został przywieziony na targi od dilera z mojej miejscowości (firma JAROL) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/30222-valtra/#findComment-68437
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się