Nie wiem dokładnie co to :huh:
MarcinPykuS 68 Opublikowano 28 Sierpnia 2007 Na masce ma naklejkę z ciągnikiem JOHN DEERE... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/27560-ursus/#findComment-62467
Miki7211 88 Opublikowano 28 Sierpnia 2007 Na tej wystawie kazdy miał taka naklejke Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/27560-ursus/#findComment-62468
adeq15 6 Opublikowano 29 Sierpnia 2007 ja podejzewam ze to jest fendt bo kiedys na allegro widzialem cos podobnego Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/27560-ursus/#findComment-62616
Ursus451 0 Opublikowano 30 Maja 2008 Teraz nie pamiętam co to jest - przywieźli go chyba kolekcjonerzy z Niemiec. Albo Eicher albo Fendt. Tak mi się wydaje. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/27560-ursus/#findComment-154076
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się