Skocz do zawartości

Świeca płomieniowa w C-360



Świeca płomieniowa od ferdka zamontowana w c-360, pracuje już od roku bez zarzutu.Film


Rekomendowane komentarze

ja tez mam zamontowana siwece płomieniowa w 7245(niestety w sklepach mieli tylko taka za 18zł i tyle jej płomien jest warty ale mam juz znaleziona oryginalna ISKRE) zetor jest zalany płynem i w moryz nie ma szans go odpalic bez podgrzania ale w morzie tak do -5 stopni ine opłaca sie go grzac wiec swieca powinna rozwiazac problem i mysle ze w tym przypadku jest tak samo ;)

Świeca daje ogień przy odpalaniu, podobnie jak by dostał kopciucha.

@bolo12121 T-34 też ma odpalać bez żadnych wspomagaczy a nawet musi bo powietrza do rozruchu starcza na dwa strzały a czasami na jeden, dlatego zamiast kręcić i męczyć akumulatory jak i rozrusznik wolę podgrzać świecę z minutkę i kliknąć na start po czym przy dużym mrozie po paru obrotach odpala.

Dotąd zalewany był wodą bo pompa wodna ciekła, a teraz po zmianie pompy zalany jest płynem chłodniczym, zdjęcia zrobione podczas owej operacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v