Ten całkiem z lewej to Wojtek
drzewis98 8 Opublikowano 10 Grudnia 2010 Co to za rasa, jaki wiek? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-579706
Power 1 Opublikowano 10 Grudnia 2010 dorodne te byczki Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-579724
kris352 2 Opublikowano 10 Grudnia 2010 Są po zwykłych krowach mlecznych, mają chyba 20 miesięcy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-579741
Demien 1 Opublikowano 11 Grudnia 2010 moim zdaniem to mieszanka z LM. Na oko to z 600-650 beda mialy Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-579824
Piotrek6911 5 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Dużo trzymasz byków??Ładne sztuki:) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-579920
kris352 2 Opublikowano 11 Grudnia 2010 w tej chwili 5 plus mniejsze ze dwa takie 150-200kg. fajnie by było jak by były po lm jakims,w tym wieku pewnie o wiele większe by były,ale niema co narzekac,bo ojciec te też ładnie utuczył a tak na moje oko to sa blisko 600. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-579972
kris352 2 Opublikowano 18 Grudnia 2010 wczoraj pojechały... Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/255379-byczki/#findComment-583862
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się