Skocz do zawartości

Lisek91

Oceniajcie pszczólke:)

Co widzimy na zdjęciu Ursus C-330M + Rauch ?

Ursus C-330M współpracuje z zawieszanym rozsiewaczem nawozów Rauch podczas typowych prac w gospodarstwie, wykorzystując swoją prostą, ale trwałą konstrukcję do obsługi lekkiego sprzętu siewno-nawozowego. Ciągnik tej serii, produkowany w latach ok. 1986–1993 przez Ursus Warszawa, wyposażony jest w 2‑cylindrowy silnik wysokoprężny S-312C o pojemności 1960 cm³ i mocy około 30 KM, współpracujący z mechaniczną skrzynią biegów 6/2. Masa własna C-330M wynosi w przybliżeniu 1,9 t, a udźwig tylnego TUZ kształtuje się na poziomie ok. 1,2 t, co pozwala bezproblemowo unieść i zasilić wałkiem WOM nawozowy rozsiewacz tarczowy Rauch, wykorzystywany do precyzyjnego wysiewu nawozów mineralnych na polach i łąkach. Na rynku wtórnym w Polsce przybliżone ceny zadbanego Ursusa C-330M mieszczą się zazwyczaj w przedziale 20–35 tys. zł, zależnie od stanu technicznego i wyposazenia.


Rekomendowane komentarze

Ale w orginale tak byl z tymi obciażnikami i ukladem kierowniczym:) A dałem w 2006 2300zł a tylko mam siłowniczki w tylnej szybie ubolewam ze nie mam w drzwiach:/ a takto kabinka super polecam.

 

to jest kabina naglaka wiec masz uchwyty na siłowniki wiec zadzwoń do nich i zamów je i ci przyślą paczką koszt to 100zł wiem bo tez mam kabinę naglaka pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v