:rolleyes:
Gość Opublikowano 6 Lipca 2006 i jak ktora siÄ najlepiej sprawuje??ja mam jedna taka jak ta Twoja srodkowa. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-2047
Gość Opublikowano 6 Lipca 2006 W zasadzie wszystkie chodzÄ OK Na 22ha to wiele sie one nie napracujÄ :-) Ta po lewej ma coĹ fajnego, pompÄ recznÄ do wywrotu Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-2049
Gość Opublikowano 8 Lipca 2006 pewnie kupiona od wojska,one tak miaĹy :-D Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-2112
Gość Opublikowano 8 Lipca 2006 coĹ w tym stylu, tz ja nie kupiĹem jej od wojska ale z tego co wiem poprzedni wĹaĹciciel tak....a Ty skÄd wiesz o czymĹ takim :-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-2114
Gość Opublikowano 16 Lipca 2006 szczerze mowiac to udaĹo Ci siÄ je pomalowac na identyczny kolor jak sÄ malowane przyczepy pronar.ile Ci wyszĹo farby zielonej,a ile czerwonej na jedna przyczepe??jedna warstwe farby kĹadĹes??napisz do mnie na gadu 7963685 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-2393
Gość Opublikowano 13 Września 2006 MĂłgĹbyĹ zrobiÄ zdjÄcie tej rÄcznej pompy? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-7120
Gość Opublikowano 13 Września 2006 jutro zrobie i umieszcze. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2482-przyczepy/#findComment-7121
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się