)
pioter 46 Opublikowano 22 Czerwca 2010 Schaffer nie daje rady ze C330 ładuje na owijarkę??? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/225794-ursusy/#findComment-499247
macursus 132 Opublikowano 22 Czerwca 2010 Pewnie na 2 lepeij i oczywiście szybciej. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/225794-ursusy/#findComment-499248
Gość Bobek_Farmer Opublikowano 22 Czerwca 2010 Ładowarka odstawia owinięte zapewne. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/225794-ursusy/#findComment-499250
michal96 0 Opublikowano 22 Czerwca 2010 Tak jak powiedział @Bobek_Farmer C330 kładł na owijarkę ,a Schafferem układał . Jak C330 na polu był to schafferem kładłem . Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/225794-ursusy/#findComment-499306
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się