Czas na odpoczynek
kujawaxD 0 Opublikowano 9 Maja 2010 ładną masz juz kukurydzke ; ) mi dopiero kiełkóje ; p Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/217384-claas-jaguar/#findComment-478575
damianbizon 37 Opublikowano 9 Maja 2010 ile hektarów siejesz? na ile ciągników woziłeś kuku? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/217384-claas-jaguar/#findComment-478587
Huzar 0 Opublikowano 10 Maja 2010 Kukurydza nie była moja. Posiane było ok. 6 ha i 6 ciągników pracowało przy odwożeniu kukurydzy. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/217384-claas-jaguar/#findComment-478714
pawel1994 0 Opublikowano 22 Stycznia 2012 operator sie nudzi a wożący browary walą Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/217384-claas-jaguar/#findComment-859718
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się