Skocz do zawartości

Blonde d'aquitaine

zbitom793
Zaloguj się, aby obserwować  

Jałówka 75% BD

Zaloguj się, aby obserwować  


12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Tą niedawno udało mi się kupić od rolnika, który trzyma jeszcze trochę krów mlecznych, a ta była przeznaczona na opas i rzeź, ale wybawiłem ją od tego losu (no chyba, że się nie będzie chciała zacielić [odpukać]). jak na razie zapładniam cały czas nasieniem Valexa z k.i.samen. Ale ta jałówka jest akurat po Valexie, więc na nią pójdzie inny blond.

Aha, a jeszcze jedno pytanie, jak to jest z zamawianiem nasienia oni to przysyłają do Ciebie czy do firmy która inseminuje Ci krowy i czy jest jakaś minimalna ilości porcji żeby złożyć zamówienie? A jakim buhajem teraz ją pokryjesz, albo którego byś polecił i co byś powiedział o byku DANOIS z k.i.samen?

Z góry dzięki za odpowiedź i sory za tyle pytań :D

Pozdrawiam :)

Z zamawianiem to nie jest taka prosta sprawa podobno. Ja po prostu mam znajomego inseminatora, który jest ich bezpośrednim przedstawicielem i może zamawiać dowolną ilość każdego nasienia z tej firmy. Jeśli zamawiałby z innej firmy, to musiałby wziąć minimum 10 porcji (tak przynajmniej mi mówił). Z jakiego regionu Łódzkiego jezyk992 jesteś? Tu masz kontakt do inseminatorów w odpowiednich powiatach:

http://www.kisamen.pl/?przedstawiciele&wojewodztwo&id=5

Tę jałówkę pokryje prawdopodobnie Texanem, bo Inedit jak na jałówkę, to chyba trochę za duży, po Umpire są ciężkie porody z powodu ekstremalnego umięśnienia, a Danoisa to już chyba wogóle nie ma w ofercie, tylko na polskiej stronie internetowej k.i.samenu widnieje. Pozdro

To najlepiej skontaktuj się z przedstawicielem handlowym (pierwszy na liście kontaktów, gość wporządku) i on Ci doradzi, który inseminator będzie miał do Ciebie najlepsze dojście

Już chyba dam spokój z ta firmą bo łatwiejszy dostęp mam do nasienia byków z tej firmy: www.naturalgenetics.cz

W P.H.Konrad mają od nich nasienie. Ten Natural ma super przyrosty, chyba którąś krowę wieloródkę też nim w tym sezonie zapłodnię.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×