Gość Opublikowano 10 Września 2006 Znasz wĹaĹciciela tego ciÄgnika? Bo koleĹ byĹ dokĹadnie tym ciÄgnikiem u mnie w wielkopolsce po brandyske, pomimo Ĺźe mieszka 10 km od czeskiej granicy (pakiet 50 km/h). Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2108--/#findComment-6902
Gość Opublikowano 10 Września 2006 Niestety nie znam, a ciÄgnik naleĹźy do firmy w ktĂłrej byĹa ta impreza Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2108--/#findComment-6907
Gość Opublikowano 10 Września 2006 Nie, mĂłwie powaĹźnie, mam nawet jego zdjÄcia u mnie, ta sama rejestracja koleĹ ma jeszcze JD 7820 bodajrze. ChwaliĹ siÄ, Ĺźe z gĂłrki miaĹ tym 6320 70 km/h :-). JechaĹem nim i musze powiedziec, Ĺźe jeĹşdzi sie lepiej jak nie jednym samochodem Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2108--/#findComment-6916
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się