Skocz do zawartości

Agregat ścierniskowy


Zetror

Produkcja made in warsztat :rolleyes:


Rekomendowane komentarze

Co do materiału na ramę to akurat miałem bo tak to bym budował z czegoś innego. To są oryginalne łapy uni Grudziądz gdzieś ok 200 zł kompletna łapa dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Też byłem ciekaw ile kosztują bo zastanawiam sie nad zrobieniem czegoś podobnego z wałem rurowym i tależami o szer 2,1m'

Odnośnik do komentarza

Ja jak zwykle się przyczepię: Jak wyglada pole po tym? czy ta gesiostopka przed wałem dostatecznie niweluje bruzdy po ostatnim rzedzie łap?

Dobra robora ;)

 

PS. stara fotka teraz dopiero widze ;)

Odnośnik do komentarza

majranjd Powiem tobie tak dosyć ładnie wygląda pole po tym agregacie ta geśiastopka za ostatnim rzędem łap dosyć niweluje bruzdy ale trochę je widać ;) Ale moim zdaniem wał powinien zasypać reszte bryzd ale ten wał jest za mały i mam zamiar zrobic wiekszy wał rurowy a ten mały zamontowac za tym dużym tak jak ma nowy Mandam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v