Gość Opublikowano 22 Grudnia 2006 Co to jest za firma? majÄ tyle sprzÄu. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2091--/#findComment-22400
Gość Opublikowano 22 Grudnia 2006 to raczej jakiĹ wiÄkszy diler JD i joskina ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2091--/#findComment-22561
Gość Opublikowano 23 Grudnia 2006 To jest dealer JD-Polboto Udanin, handlujÄ takĹźe uĹźywanym sprzÄtem. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2091--/#findComment-22705
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się