Gość Opublikowano 24 Czerwca 2006 podobaja mi sie te ciagniki, produkowane od ok. 1988 roku a jaka stylistyka, inne ciagnbiki produkowane w tym okresie wygladaly znacznie gozej. ciekawe tylko jak z awaryjnoscia? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2072--/#findComment-1592
Kamil360 0 Opublikowano 25 Kwietnia 2009 jaka moc tego cudeńka Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2072--/#findComment-283701
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się