Gość Opublikowano 24 Czerwca 2006 to sie nazywa ciÄgnik z dobrÄ przyczepnoĹciÄ :lol: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-1593
Gość Opublikowano 25 Czerwca 2006 moim zdaniem przyczepnosc to mu sie pogorszyla bo masa rozlozyla sie na duzo wieksza powierzchnie wiec zmalal nacisk, ale ile mniejsze ugniatanie gleby Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-1627
Gość Opublikowano 30 Września 2006 to jest maszynka Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-8103
Gość Opublikowano 8 Grudnia 2006 jaki rozmiar ma opon Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-18867
Gość Opublikowano 6 Stycznia 2007 no to co ze nacisk mniejszy i sie masa rozĹozyĹa jak jest przyczepioney do wiekszej powierzchni i jest wieksza siĹa tarcia a zawsze mozna go dociÄzyc jak by nawet byĹo tak jak muwisz Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-25986
Gość Opublikowano 6 Stycznia 2007 KĂłĹeczka pierwsza klasa! SÄ to koĹa typu TERRA i stosuje siÄ je zamiast bliĹşniakĂłw, mimo kĹopotliwego montaĹźu /wymiana caĹych kĂłĹ/, lepiej spisujÄ siÄ ze sprzÄtem zawieszanym niĹź bliĹşniaki - nie obciÄĹźajÄ tak pĂłĹosi... i nie odfruwajÄ :-) GĹĂłwnie chodzi o zmniejszenie nacisku na glebÄ. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-26047
Gość Opublikowano 6 Stycznia 2007 widze czytales troche o oponach terra ;-) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-26063
Gość Opublikowano 8 Stycznia 2007 a z tyĹu jakie ma :?:Ja raz przy CASE'ie MXM 190 widziaĹem 900 z tyĹu i 600 z przodu :shock: Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-26344
Gość Opublikowano 8 Stycznia 2007 to sÄ opony 750/50-30,5 a co do tylnych to nie wiem Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-26348
Krzys123 21 Opublikowano 29 Kwietnia 2007 Ale lacie :lol: Prawie jak w moim T25 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/2064--/#findComment-36996
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się