Skocz do zawartości

burza95

wożenie słomy

Co widzimy na zdjęciu Ursus C-330 + wózek ?

Ursus C-330 współpracuje z lekkim wózkiem rolniczym na placu gospodarstwa, typowo wykorzystywany do transportu płodów rolnych, nawozów czy materiałów budowlanych na krótkich dystansach. Ten popularny polski ciągnik, produkowany w latach 1967–1987 w Zakładach Mechanicznych Ursus, wyposażony jest w dwucylindrowy silnik wysokoprężny S-312C o pojemności 1960 cm³ i mocy około 30 KM, współpracujący z mechaniczną skrzynią biegów 6/2. Przy masie własnej około 1900 kg i udźwigu tylnego TUZ rzędu 1200 kg C-330 dobrze radzi sobie z małymi przyczepami i wózkami, zapewniając wystarczającą zwrotność na ciasnym podwórzu oraz niskie zużycie paliwa. Na rynku wtórnym w Polsce przybliżone ceny używanych Ursusów C-330 zależnie od stanu technicznego i wyposażenia mieszczą się zazwyczaj w przedziale około 20 000–35 000 zł.


Rekomendowane komentarze

Śmiejcie się .Mogłem wziąć sześćdziesiątkę to bym dopiero miał zapas mocy, ale że trzydziestka była już na chodzie to podczepiłem do niej wózek. :)

A większej przyczepy bym nie podczepił bo za duże błoto bym zrobił, a zresztą nie było do czego większej brać. Na zdjęciu nie widać ale tam z tyłu jest jeszcze jeden wózek :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v