Podczas pracy. Odkładnie cylindryczne
AgroFENDT 8 Opublikowano 14 Lutego 2010 G-B B) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/197211-gregoire-besson-ry-4/#findComment-425027
elemer 20 Opublikowano 15 Lutego 2010 Było te pole chociaż ruszone np talerzówką czy od razu orzesz?? Jeśli od razu to ładnie orze ten pług. Zapchały Ci się kiedyś przedpłużki przy oraniu? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/197211-gregoire-besson-ry-4/#findComment-425157
sosek xu li 4 Opublikowano 15 Lutego 2010 Nigdy nie ruszałem kukurydzy talerzówką a przystawkę mam bez docinacza, na tym polu akurat kukurydza była dosyć słaba ale i w dużo ładniejszej kryje równie dobrze. Jeżeli już się zapcha to na poprzeczniaku gdy częściowo orze już przeorane pole. Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/197211-gregoire-besson-ry-4/#findComment-425193
marcint19 3 Opublikowano 16 Lutego 2010 tak samo znajomy kiedyś orał stojącą QQ tylko pługiem Pottingera Servo35 z przedpłużkami i tak samo niczym go nie zapcha Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/197211-gregoire-besson-ry-4/#findComment-425983
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się