Mazowszanin 3 Opublikowano 10 Czerwca 2007 Nie szkoda Ci kraker zboza,pryskajac takim olbrzymem?A twoj zetek z ktorego roku i ile ma juz natrzaskane motogodzin,Ja mam takiego samego z 85r i ma jakies 4500mtg.Pozdro Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/18113-pryskanie/#findComment-43804
kraker 2 Opublikowano 12 Czerwca 2007 Lepiej pryskać tym niż 8145 to jest rok 89 a ile mtg to nikt nie wie bo licznik już dawno stanął Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/18113-pryskanie/#findComment-44148
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się