Skocz do zawartości


Inne zdjęcia w Dwuosiowe

Autosan D 45 x 2

Przed wyjazdem na łąkę po siano , pojechaliśmy na cztery przyczepy a i tak wszystkiego nie zabraliśmy ;)4 komentarze

Rekomendowane komentarze

nabytek, nie nabytek , wujek miał dwie przyczepy -- Awrol - Barwice i tego Autosana , Awrol jest u mnie cały czas a tą to tylko gdy potrzebuje czwartej przyczepy to ją przyprowadzam do siebie a potem odprowadzam bo nie pomieścił bym wszystkich sprzętów w garażu , te najpotrzebniejsze i najczęściej używane stoją u mnie, a np. sieczkarnia jednorzędowa do QQ lub siewnik do QQ stoją u wujasa w garażu bo potrzebne są tylko raz w roku, tak samo ta przyczepa kiedy mi potrzebna to jest u mnie.

Malować na razie nie mam czasu bo przyczepa najpierw musi być lekko remontowana aby w pełni spełniała moje wymogi :P nie ma instalacji pneumatycznej , brakuje tłoków hamulcowych i butli oraz wszystkich przewodów, za to są nowe bębny, okładziny itp, bo przyczepa jakieś 20 lat temu kupiona była z upadłego SKRu bez kół i bez osi, blacha na podłogdze do wymiany , nie jest dziurawa ale bardzo powgniatana ( nowa leży w garażu , potrzebny czas) , nalezy też wstawić tłoki wywrotowe które również leżą nowe w garażu, elektryka, burty oraz ogumienie w porządku.

Jak złapię chwilkę czasu kiedyś w nie dalekiej przyszłości to ta przyczepa ożyje, :P

Do wykopków daleka droga , jeszcze Obornik do rozwiezienia oraz kiszonka z QQ do zrobienia ;)

Może dopiero za jakieś dwa tygodnie wykopki potem siew zbóż i kolejna kiszonka z poplonów do samej zimy mam co robić :mellow:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×