Skocz do zawartości

Balikowanie



Ciągnik super, ale prasa do d***!! :mellow:


Rekomendowane komentarze

No dokładnie :lol: Ten kto ma taką prase to rozumie to świetnie że jest do d*py i nic tłumaczyć nie trzeba ;):)

U nas jedni tacy są że też mają tekie same problemy z tą prasą ale jak sie coś zapytać to nie wiedzą o co chodzi i mówią że chodzi świetnie i jest super i nic sie nie dzieje i wogóle jest naj naj... Ale ma też inny gościu u nas też ten złom już kilka lat i jak robiliśmy teraz kiszonke w pryzme i pojechałem jedną przyczepe zebrać bo brat na obiad poszedł i przyjechał ten gościu tam po sąsiedzku słome rolkować no i chwile pogadaliśmy i sie go pytam jak tam si eprasa sprawuje i jak sie belki nią robi. Wzioł popatrzył na mnie, uśmiechnoł sie i powiedział chyba nic Ci mówić nie musze, uświadamiać Cie, bo masz taką samą i chyba wiesz o co chodzi i pojechał :lol: Teraz jakoś słyszałem że gościu kupił nową w tym roku i na jedno pole słome rolować wjeżdżał trzy razy, aż sie wkurzył i zebrał w kostke :D Raz mu belki sie zatrzymywały, przyjechał wcześnie rano to coś z podbierakiem sie popsuło no i wreszcie za trzecią razą jakoś szło ale sznurek mu zaczeło zrywać no i wyszedł go podać ręcznie i niby mu sie jakaś pętelka na palcu zrobiła i mu urwało palec :mellow:

hehe to tak jak i u mnie tez musze nie kiedy kilka razy na jedno pole jezdzic bo belki staja :lol: i tez nie raz musze recznie modelowac ze sznurkiem bo nie kiedy nie chce owijac no i wtedy to ostroznie z palcami bo moze byc tak jak u tego Twojego sasiada ;[ mnie to juz ona wkur... za przeproszeniem bo za nim wyjade w pole to musze siedziec przy niej z pół dnia i naprawiac. najchetniej bym ja sprzedal ale ojciec nie chce ;[

No dokładnie :) Ja z bratem też byśmy to już dawno sprzedali ale ojciec nie chce. Mówi że tyle ludzi ma takie i robią i niby nie narzekają więc i my musimy nią robić bo nowa kupiona to niebedziemy sprzedawać żeby kupić używke. Mówi ojciec że to zato ze ani ja ani brat robić nią nie umiemy i to zato, ale mówic mu żeby on jechał to broni sie recami i nogami żeby nie jechać i mówi że on sie nienadaje, że my mamy wprawe. Ale weźmiemy sie z bratem i jak bedzie trzeba jechać to powiem że nie jedziemy rolkować dopóki nie będzie normalnej prasy, może sie uda ;)

No mój to też jak ma coś w obejściu robić to woli wsiąść na ciągnik i jechać w pole, ale prasować nigdy :lol:

Nie myślałem poważnie na jaką, ale jak używaną to może jakąś JD, może 550? Na dwa sznurki chociaż, bądź siatke, szeroki podbierak itp. Dużo dobrego słyszałem o nich, znajomi mają i tylko je chwalą, zresztą widziałem na własne oczy jak znajomy robił taką chyba 550 ursusem 4512 w słomie to szło jak burza. Ale napewno jak bede zmieniał to bede starał sie zebrać jak najwięcej opinii o różnych typach, modelach, możliwościach itp, żeby było coś konkretnego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v