Zetor 9541 Proxima plus i Pottinger Siloprofi II Zgrany zestawik
Rogeryk 0 Opublikowano 29 Maja 2009 Ile ma pojemności ta przyczepa? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-300492
bodzio1108 181 Opublikowano 29 Maja 2009 Ładowność 8t, pojemność chyba 40m3 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-300495
proxa8 25 Opublikowano 29 Maja 2009 Super zestaw 5/5 Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-300597
bodzio1108 181 Opublikowano 29 Maja 2009 Dzięki B) Pozdro Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-300703
Rogeryk 0 Opublikowano 30 Maja 2009 Z jaką prędkością zbierasz? Daje rade na pryzmie? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-301004
bodzio1108 181 Opublikowano 30 Maja 2009 Hmm prędkości nie mierzyłem nigdy, ale z własnej ciekawości sprawdze Ale przy takiej trawie jak tu, na długiej łące pełniuśką przyczepke trzeba takie dobre 10min nabijać Na pryzmie też daje rade bez problemu, tylko jak w tamtym roku pryzma jak już była wysoka to chyba dwie ostatnie przyczepy już nie mógł ruszyć bo przód tylko podrywało. Ale niema sie co dziwić bo trawa nawet po ubiciu wstaje, przyczepa troche waży, ciągnik bez tura lekki i jeszcze jak sie wiedzie to wałek trza włączyć wiec sie niema co dziwić Ale tak to nawet już pod koniec na dwóch kołach nieraz ale szedł Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-301373
Pestus123 8 Opublikowano 8 Czerwca 2009 Jak długo masz proxe ile mth? widze że trochę chodzi w gospodarstwie. Jak się sprawuje? Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-305912
bodzio1108 181 Opublikowano 19 Czerwca 2009 Sorrki że poźno, ale dopiero teraz zauważyłem bo czasu nie miałem za bardzo Więc tak:, Zetorkowi mineły dwa latka 19maja i teraz obecnie ma ok.850mth, więc średnią na rok można przyjąć że robi 400mth wiec można powiedzieć że taki średni wynik, napewno sie nie przepracowywuje Robi narazie na troche lepiej jak 50ha do pomocy ma C-360 i MFa255 no i ostatnio Fendta 515C. Niemam jeszcze do niego konkretnych maszyn, ale sie robi tym co sie ma Spalanie jak na tak wg. opinii ludzi którzy nie mają takiego ciągnika jest bardzo małe. Awarii poważnych też nie było, jedyną 'większą' były zapowietrzone hamulce które serwis mi zrobił za przysłowiową 'flaszke' bo byli nie daleko przejazdem, no i poza tym to jakiś bezpiecznik i jedna żarówka. Ogólnie sprzęt ok, jak za swoją cene B) Odnośnik do komentarza https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/143990-zbior/#findComment-312468
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się