Skocz do zawartości

Rekomendowane komentarze

to był mój błąd jak jechałem i był lekki spad a mnie sciągło z beczką i oto rezultat a sąsiad chciał wyjechać :P

bez pomocy rolnika9595 sie nie obeszło

 

Przypomniałeś mi jak jakieś 2 lata temu prasowałem siano a sąsiad tego co mu prasowałem (mój wuj) wywoził gnój (znaczy nie on ale najęta przez niego osoba). Młody chłopak. Wjechał na pryzmę żeby przygnieść i za chwile się zakopał w gnoju. Po kilku próbach wyjechania zostawił ciągnik i poszedł po widły. Ja akurat jechałem do domu i sie atrzymałem, wsiadłem na tamten ciagnik i dotyłu a potem do przodu i wyjechałem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v