Do Korbanka te chinole najpierw przywozili w kontenerach ale chyba cos poprzeliczali, że taniej bedzie gotowe przywieźć mimo wiekszych kosztow transportu, bo drogo wychodzi je poskładać. Dawno nie ogladalem nic od nich. Ciekawe czy dalej tak promują ten chińskie kombaje?
Mega ma APS to w trudnych warunkach na pewno tego przeskoczy.
Nic nowego raczej w tych kombajnach budżetowych nie wymyslili jak patrzy sie tak po kolei od Dominatora w góre. Mega z APSem, Lexion silnik za zbiornikiem, Seria 400-500 praktycznie takie same. W późniejszych jeszcze jeden bęben domłócący i nafaszerowany psujaca się cały czas elektroniką. Wersje hybrydowe to troche inna bajka.
Zdjęcia znajomych
Aby zobaczyć zdjęcia znajomych, musisz się zalogować.