@robi57362 coś w tym jest, u nas zamykają jeden duży dział produkcji czujników , jeden z najbardziej pracochłonnych a jednocześnie połączone to jest z ankietami w kwestii zadowolenia z pracy w firmie
zatrudnionych przez agencję i na czas określony już pozwalniali, szykują się duże zwolnienia grupowe dla zatrudnionych na stałe
pewnie i ja na wylocie
te korpo przez dotychczasowe lata działalności wystarczająco napchały kogo miały napchać
Kolega grzeje dupe w Tunezji, a pytanie padlo wczoraj. Jak ktos zamierza kupic to zalecam sie wstrzymac. Ja mam problem ze skrzynia i jej kalibracja. Za mocno szarpie i nie mozna zrobic kalibracji..Zaraz sie okaze, czy ja dostalem taki egzemplarz, bo jest kilka usterek i raczej ciagnik będzie oddawany w przyszłym tygodniu.
Ogolnie bez obciaznika narazie pracował z talerzowka z hydropakiem i walem daszkowym i z kosiarka dyskowa z kondycjonerem. Gdyby nie szarpanie to ogolnie bylbym zadowolony.
Generalnie na pierwszym biegu z najwyzszych okolo 4-5km jak dobrze pamietam na średnich obrotach, po wrzuceniu polowki chyba 8-9km
Promocja teoretycznie do konca czerwca, nie wiem.czy bedzie przedluzana. Jak ktos jest konretnie zainteresowany zakupem i chce cos wiecej sie dowiedzeic to priv.
Sprawuje się super. Co prawda zbliża się dopiero 200 godzin ale jestem jak najbardziej zadowolony. Szczerze trudno o lepszy wybór. JD 5M jakoś mnie nie przekonuje. Gdybym miał większy budżet to wybrałbym już większy ciągnik jak MF 5S, Valtra G, Claas Arion 400, Case Farmall M
o kurczaki a dość świeżo wygląda i wydawało by się bezawaryjnie mi w tym roku łożysko na rolce napinacza pasow (zgniotu) w prasie padło, i pękł łańcuch chyba 2x 😀 o kurczaki a dość świeżo wygląda i wydawało by się bezawaryjnie mi w tym roku łożysko na rolce napinacza pasow (zgniotu) w prasie padło, i pękł łańcuch chyba 2x 😀
Zdjęcia znajomych
Aby zobaczyć zdjęcia znajomych, musisz się zalogować.