Massey Ferguson 4455 + Ares 3 L/R + Poznaniak T
 

Massey Ferguson 4455 + Ares 3 L/R + Poznaniak T

  • 5497 wyświetleń

laugh.gif



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • vegeta23
  • 2 373

Bardzo fajny skład;] Z czego jest ten agregat? Famarol? I ty masz w nim przedni wał dzielony czy jeden cały?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • vegeta23
  • 2 373

też mam zamiar sobie kupić takiego, jak twoje wrażenia z pracy i ile za niego dałeś jeśli to nie jest jakaś wielka tajemnica ;p

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • vegeta23
  • 2 373

Ja teraz mam Aresa z UG ale nie jestem z niego zadowolony bo przedni wał jest dzielony i mam z nim zawsze problemy ;/

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Bobek_Farmer

Napisano

  • Gość Bobek_Farmer

Jak wał jest dzielony to dobre, bo mniejsze obciążenia przenoszą łożyska. Kwestia tego, czy wałki są równo pospawane i jak głęboko wchodzą osie wewnątrz wałka. My mieliśmy poprzednio odpowiednika Aresa 3XL/R to wypusty były krótkie i wałki pracowały. Obecnie mamy juz Aresa w takiej samej konfiguracji, tyle, że czterometrowy to już osie są dłuższe i wałki są wyraźnie prościej pospawane.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • vegeta23
  • 2 373

Ten mój ares jak dla mnie jest do d*p... cały czas mi się łożyska w przednich wałach rozlatują i wgl do dop... Wydaje mi się że ten mój to byłby dobry na ciężkie gleby a na słabszych już nie bardzo a ja właśnie mam troche słabsze ;/

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pawelmf
  • 237 3529

to po co ci na słąbych glebach przedni wałem wymontuj go " z gleby mąki nietrzeba robić ".

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj