Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do użytkowników ciągników Claas i nie tylko jak oceniacie ten ciągnik pod względem komfortu wydajności i codziennej eksploatacji itd.

 

Mam również pytanie - czy ciagnik który jest pokazany w linku jest sprzedawany tak jak stoi czy któreś części są na zamówienie np. lampy , światła błyskowe itp.

 

Oraz czy dużo różni się cena CIS od wersji CEBIS??

 

prosze o wypowiadanie się i POZDRAWIAM

 

 

 

http://www.korbanek.pl/domhandlowy/pl/claa...0_km/arion.html

Opublikowano

mam aresa i nie zamienił bym go na żaden inny- nie było żadnych awarii, bardzo dobrze przemyślane rozwiązania techniczne i ergonomia w kadinie, duży udzwig podnośnika, tylko troche wkurzjący jest stosunkowo mały skręt ale przekładnia nawrotna to rekompensyje

Opublikowano

wieczorem jak nie zapomne to umieszcze, wyposazenie, ceny, ceny za dodatkowe wyposazenie w wersji CIS i CEBIS ariona 540 - wiec proporcjonalnie bedziesz musial odjac od jednego i od drugiego jakas kwote (mysle nie wieksza jak 10 000 euro)

Opublikowano

Arion 510 CIS

 

- skrzynia HEXASHIFT 24/24 (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- silnik 4-cylindrowy, 4-zaworowy, system Common-Rail

- moc znamionowa 110 KM wg ISO TR 14396,

- amortyzowana kabina,

- klimatyzacja + ogrzewanie,

- fotel kierowcy pneumatyczny,

- siodełko dla pasażera, luk dachowy,

- analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- instalacja hamulcowa pneumatyczna jedno i dwuobwodowa,

- zaczep górny automatyczny przestawiany wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych,

- 2 pary wyjść hydraulicznych,

- tylny TUZ - udźwig maksymalny 6500 kg,

- EHR - sterowanie tylnym TUZ -em,

- obciążnik przedni blokowy - 100 kg,

- obciążniki przednie demontowane 700 kg.,

- ogumienie przód 14,9 R28,

- ogumienie tył 18,4 R38

- tylny WOM 540/1000 x obr. ekonomiczne.

- oświetlenie robocze przednie montowane w dachu 4 lampy,

- oświetlenie robocze tylne montowane w dachu 2 lampy.

 

Cena: 51 000 ? netto - cennik, rabaty indywidualnie u sprzedawców

 

 

Arion 510 Cebis

 

- silnik 4-cylindrowy, 4-zaworowy, system Common-Rail

- moc znamionowa 110 KM wg ISO TR 14396,

- skrzynia HEXASHIFT 24/24 z automatyką HEXACTIV (40 km/h) + hydr. przekł. nawrotna,

- klimatyzacja manualna + ogrzewanie kabiny, terminal pokładwy CEBIS z kolorowym wyświetlaczem,

- amortyzowana kabina,

- klimatyzacja + ogrzewanie,

- fotel kierowcy pneumatyczny,

- siodełko dla pasażera, luk dachowy,

- analogowo-cyfrowa deska rozdzielcza,

- wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem,

- instalacja hamulcowa pneumatyczna jedno i dwuobwodowa,

- zaczep górny automatyczny przestawiany wysokościowo,

- zaczep dolny do przyczep jednoosiowych,

- 3 pary wyjść hydraulicznych o wydajności 110 l/min (hydraulika zmiennowydatkowa ), sterowane elektrozaworami,

- tylny TUZ - udźwig maksymalny 6500 kg,

- EHR - sterowanie tylnym TUZ -em,

- obciążnik przedni blokowy - 100 kg,

- obciążniki przednie demontowane 700 kg.,

- ogumienie przód 14,9 R28,

- ogumienie tył 18,4 R38

- tylny WOM 540/1000 x obr. ekonomiczne.

- oświetlenie robocze przednie montowane w dachu 4 lampy,

- oświetlenie robocze tylne montowane w dachu 2 lampy.

 

Cena: 56 000 ? netto

 

nie znam upustów, nie mam kontaktu z przedstawicielami, to są tylko ceny wyjściowe

jakie możecie usłyszeć na dzień dobry.

Do wyczerpania tegorocznych modeli.

Modele na przyszły rok mają cenę zwiększoną (przez fabrykę na przełom roku) o 7 %.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez WPL
      Witam proszę o pomoc problem z skrzynia biegów na rozgrzanej zapala się bład 75D7 i przestają działać zakresy lub zawiesi sie na (D) lub działają trzy zakresy A-B-C  z góry dziękuję 

    • Przez Wiesław446
      Witam mam problem  w Celtisie z półbiegiem zając na żółwiu ciągnik jedzie do przodu i do tyłu a na zającu się wyraźnie ślizga i wydaje dziwne wycie tak jakby coś nabierało obrotów . stało się to podczas normalnej jazdy.zmierzone ciśnienie przy elektrozaworach tych od rewersu ciśnienie na 26 atm pojawiły się po puszczeniu sprzęgła i włączenia jazdy do tyłu lub przodu czy to będzie kwestia mechaniczna czy można jeszcze coś zmierzyć. Dodaje film na którym słychać odgłos przy zającu
      VID-20260608-WA0001.mp4
    • Przez mateuszskib
      Jeśli chodzi o listwy to są wymienione 

    • Przez mateuszskib
      Czym może być spowodowane to że koło jest tak blisko zwrotnicy 


    • Przez farmer_89
      Co wybrac reno ares 640? czy claas ares 697?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v