Bizon Rekord Z058
 

Bizon Rekord Z058

  • 7491 wyświetleń

Pozdro dla:
-Auschtagen
-Czacza



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • michas8888
  • 1 332

taki to moje marzenie...jeszcze z chederem NH i sieczkarka na elektromagnesie to juz calkiem wypas :D w bialej koszuli pod krawatem mozna kosic :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • CzarnyBrat1
  • 0 337

To paskudnie jak trzeba stać. A te wersje Rekorda nie miały czasem dłuższej gardzieli??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • michas8888
  • 1 332

widac nawet ze ten ma dluzszy gardziel wiec nie trzeba stac:) ja mam zwyklego rekorda i tez nie trzeba stac:) jedynie jak powalone mocno zboze to tak...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Bad Moderator
  • Henius91
  • 1543 9804

w tym juz nie trzeba stac. rekordy powyzej 2000 roku mialy dluzsza gardziel a naped motowidel byl do konca produkcji na paski i chyba nawet w hederach od NH byl na pasek.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BSZ110
  • 163 948

Znajomy ma rekorda z poczatku 80' lat i ma hydro wiec zadnej wersji de luxe nie bylo

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Bad Moderator
  • Henius91
  • 1543 9804

ale nawet wersje na polski rynek mialy naped motowidel Hydro ale to tylko w poczatkowych latach produkcji chya do 84-85 roku. pozniej juz tylko naped na pasek.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pawliszon
  • 0 108

piekny sprzęt... chociaz w czerwonym kolorze bardziej mi sie podobaja. według mnie te niebieskie felgi i dach jak i napisyw kolorze żółtym nie pasuja do niego powinny byc biała albo siwe jak w niekturych rekordach były

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Bad Moderator
  • Henius91
  • 1543 9804

ja bym tylko felgi zmienil na biale i motowidla na czarne a reszta dobrze wyglada.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • andrzej2110
  • 535 11728

niedaleko mnie jest 58 i ma napęd motowideł hydro. Rocznika nie pamiętam ale po 2000. Heder 5 m B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy1989
  • 6 810

sąsiad ma ostatnie wydanie rekorda z hederem od NH. Nie ma się co zachwycać, hydraulika działa potwornie głośno,w środku niewiele lepiej niż w bizonach z 80 lat ogólnie lipa strzaszna. dużo nowocześniejsze są JD czy Classy z 85-90 roku.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • matus2PLA
  • 0 24

Ja także bardzo takiego bym chciał, bardzo mi się podoba. Powiem wam szczerze, jeździłem identycznym tylko z sieczkarnią jak sąsiad takiego miał. Wtedy to były czasy i nóweczka była. Był to rok 2002. Gdybym miał tylko kase to bym go kupił. Na allegro jest za 150000 zł chyba. Drogi :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Bad Moderator
  • Henius91
  • 1543 9804
Nie wiedzialem ze rekordy mialy heder 5m. To chyba nie na nasz rynek?

wersje eksportowe mialy hedery 5,1 z napedem kosy na pasek i motowidla hydro. to byly wersje na rynek chyba dunski.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj