No te siane na początku września są dobre ale czym dalej w las tym gorzej i jeszcze na piachach. Ja od kilku lat sieje rzepak tylko z KWS i nawet spoko to wychodziło. Teraz mam Laurosa i Derricka. Chciałem spróbować może Dk Exited i szukam coś jeszcze na słabszą ziemie, moze jakaś populacja lub Hibiera Kws niby daje rade ale jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz.