Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedam wał Packera oryginalny, od agregatu Ares L 3 m lub Hermesa Unii. Średnica rury 324 mm. Średnica zewnętrzna wraz z zębami 450mm. Czopy pod łożyska fi 40.

Odbiór osobisty Płock. Cena 2900. tel. 518 081 931 

 

post-166828-0-93745600-1446311238_thumb.jpgpost-166828-0-93745600-1446311238_thumb.jpg

Opublikowano

Ten wal też jest nowy. nigdy nie używany. Zęby natomiast są połączone ze sobą i nie wyginają się tak jak w przypadku przedstawionym powyżej. Jakość użytych materiałów też ma znaczenie.  PS. Jeśli kupisz wał Uni za 1500 zł brutto  nowy to powiedz gdzie?

Opublikowano
nikodem555

Ja posiadam wał Packer w Bronie wirowe ze zębami które są oddzielnie połączone i jakoś mi się nie wyginają a sieje co roku 70ha

To nie ma różnicy czy są łączone czy nie zależy od wykonania

A jak bym miał wybierać między twoim to wole kupić jakiś używany za 2000-2500zł z ramą i skrobakami ( Sam kupiłem w tym roku za 2100zł wał z ramą i skrobakami , z brony Maschio do talerzówki bo miałem wał rurowy )

Więc trochę za wysoka te cena

Opublikowano

Ten wal też jest nowy. nigdy nie używany. Zęby natomiast są połączone ze sobą i nie wyginają się tak jak w przypadku przedstawionym powyżej. Jakość użytych materiałów też ma znaczenie.  PS. Jeśli kupisz wał Uni za 1500 zł brutto  nowy to powiedz gdzie?

 

Co z tego ze połączone jak słabo przyspawane. Te nie łączone są spawane do okoła.

Opublikowano

te pseudo coś z olx zrobione w stodole bez wyważenia porównujecie z wałem Uni , bądźmy poważni i nie wmawiajmy nikomu że wał za 1800 zł jest lepszy od oryginału uni. 

ktoś ma możliwości to robi takie wały ale cena jest adekwatna do jakości . 

Opublikowano

Unia daję dobrą stal do maszyn. Zgięty ząb w tym wale ciężko wyprostować o ile nie pęknie, ale raczej pęknie.

To jest prosta konstrukcja i tu się liczy jakość materiału.

 

Mówię o wale z Unii.

Opublikowano

Ja na wiosne szukalem rurowego do talerzowki i niestety zeby cos bylo konkretne to trzeba wiecej wylozyc .Te rzemieslnicze tanie szkoda kupowac do wiekszej maszyny moze na piaski i do 60 by jakos to chodzilo . W koncu wal rurowy o szer 2.7 i masie z rama grubo ponad 200 kg zrobil mi pewien zaklad . Poczawszy od twardych srub konkretnych lozysk (nie za 20zl) skonczywszy na dobrej stali koszt ok 3 tys zl .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v