damian123141

claas variant 360 rwie siatkę na beli nie dowija

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
class variant rc 360 nie dowija jednej strony ,i owija się górnym walcu napędowym w komorze. Jaka może być przyczyna? albo rozdziera siatkę na beli. nieraz na środku beli albo na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MATEJA6245
      Witam, mam problem z Claas variant 280, po podłączeniu pilota od prasy w prasie mruga ta pomarańczowa lampa i prasa nie owija automatycznie siatki. Po naciśnięciu przycisku na pilocie od ręcznego owijania owija normalnie siatka. Miał ktoś taki przypadek. Dodam że na czujnikach stykowych od odrzutnika bele napięcie to 4,8v i na czujniku od dobijania beli również jest takie samo napięcie a na pozostałych czujnikach jest 12v nie wiem czy powinno tak być 
    • Przez velFoka
      Panowie czy ktoś miał taki problem że jeden z siłowników od noża nie dociska? Z automatu jak działa to po pewnym czasie ma luz siłownik i odpowietrzanie nic nie daje
    • Przez velFoka
      Panowie gdzie w tej belarce jest czujnik prędkości obrotów wałka?
    • Przez zolo2
      Proszę o opinie użytkowników prasy Claas variant 16, plusy,minusy czy warto taką kupić.tylko niech się wypowiedzą użytkownicy a nie osoby typu: podobno to się w niej psuje, albo sąsiad sąsiada miał i narzekał.
    • Przez Jakubb9
      Problem polega na spaleniu się elementu w sterowniku/module który się znajduje pod zapasowymi sznurkami i siatką.
      Prosił bym o jakiś schemat tej płytki lub foto poglądowe sprawnej płytki bo na swojej nie mogę odczytać jaką wartość ma spalony element.
      Poniżej zostawiam foto.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj