ZbigniewK

Obroty rotora, wiatru i ustawiania sita

Polecane posty

ZbigniewK    0

Witam 

Mam pytanie do użytkowników Kombajnów Case serii 1440/1460/1460 i 1640/1660/1680

Dokładnie chodzi mi o obroty rotora, wiatru i ustawienia sit głównie pod żyto, pszenicę i owies.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keis71    19
Pod owies to raczej tez wymiana klepiska.Mam tabele ale do 2166,2188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neveragain    136
Dnia 4.02.2018 o 11:33, keis71 napisał:

Pod owies to raczej tez wymiana klepiska.Mam tabele ale do 2166,2188

 

Dnia 4.02.2018 o 17:32, ZbigniewK napisał:

To podeślij jeśli możesz na maila radkowski1234@wp.pl

Jest szansa dostać tebele? Chociaż zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lakiki
      Witam . Nie bardzo rozumiem ustawienie kosy  w stosunku do belki palcowej , mianowicie chodzi mi o te sformułowanie  cyt. Powinniśmy także prawidłowo wyregulować zespół tnący - należy wymienić uszkodzone i stępione nożyki oraz bagnety, a także dokładnie ustawić kosę tnącą w stosunku do belki palcowej. Osie osterek powinny pokrywać się z osiami palców.
       
      Chodzi mi o ten pogrubiony tekst może mi ktoś to wytłumaczy  w prostszy  sposób. Co to są te osterki ?
      .\
       
    • Przez ZbigniewK
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 1420. W tym roku będą to moje pierwsze żniwa z tym kombajnem i w związku z tym mam do was kilka pytań. Mianowicie, wyjechałem nim pierwszy raz w pole aby sprawdzić jak maszyna działa i zaobserwowałem kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.
      -> Kombajn tnie słomę, (sieczkarnia jest schowana, nie chcę, żeby była pocięta). Zauważyłem, że jest pocięta bardzo drobno już na rotorze. 
      -> Słabo czyści zborze, w zbiorniku jest pełno kłosów
      Bardzo proszę was o pomoc, jakieś rady co zrobić, ewentualnie, jeśli moglibyście przyjechać i pokazać co i jak, lub zaprosić mnie do siebie aby wyjaśnić jak wszystko dobrze ustawić. 
    • Przez machony
      witam mam pytanie jak ustawić szczelinę po między klepiskiem a cepem dodam że interesuje mnie regulacja   śrubami  po obu stronach   kombajnu claas dominator 76
    • Przez BumBleBeeee
      Witam. 
      Mam mały problem z NH TM 190. Mianowice przy odpalaniu od razu gdy odpali wchodzi na obroty rzędu 1500 czasami mniej i nie  wiem czego to może być wina. Wie ktoś czym może być to spowodowane ? Dodam, że gdy odpali wchodzi na te 1500 obrotów pochodzi 1-2 sekund i spada do normalnych obrotów na jakich powinien chodzić 
    • Przez 12145
      Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj