No tak niektórzy od rolnika to by chcieli kupić cielaka za grosze, albo lepiej całkiem za darmo im oddać wtedy oni by mogli więcej zarobić. Zawsze to rolnik ma liczyć tanio, ale jak od handlarza to może być i po 20 zł za kg wtedy kupują i nikt nie dyskutuje.