Skocz do zawartości

arturmf

Members
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1321 wyświetleń profilu

Osiągnięcia arturmf

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

1

Reputacja

  1. Witam, agronom twierdzi że mogę mieszać siedmiowodorowy siarczan magnezu z manganem?! Co o tym sądzicie?
  2. Po ponownych badaniach gleby pH wyszło 6,8 sporo a rosnąć nie chce. Ile mogę sypnąć siarczanu magnezu pod korzeń pod jęczmień jary???
  3. Na jakiej klasie go posialeś no i jaki plon wyszedł?!
  4. Można wiedzieć co to za odmiana?? A jeśli chodzi o podniesienie pH to tylko wapno czy coś innego polecacie??!
  5. To jak pany jaką odmianę polecacie siać na wiosnę??
  6. Ostatnio miałem Vermont oraz Paustin
  7. Jaką odmianę jęczmienia jarego polecalibyście na moje gleby??
  8. Tego mocznika z siarczanem ile dajesz na ha?? Robal odpada jęczmień ma z bieda trzy listki No i ile plonuje ten jęczmień na 3 klasie??
  9. Kiedyś problemu na tych działkach nie było a z roku na rok coraz gorzej. Na moje oko coś jest w tej ziemi nie tak A wy co dajecie pod jeczmien jary i jakie dawki?
  10. Bez różnicy czy nowy z centrali czy roczny. Problem głownie z jęczmieniem.
  11. Było bez efektu A w jakiej fazie wy wykonujecie zabieg T1??
  12. Tak z tych żołtych miejsc a wapno było dane 5 lat temu oraz 2 lata temu 2xpo tonie na ha a próbki z tego roku W tym roku dałem mocznik plus odżywka wieloskładnikowa tylko jakbym nie zrobił zabiegu T1 w fazie trzech liści to by z niego nic nie bylo To jest dokładnie klasa 4a oraz 5
  13. Badania Świerzo zrobione powyżej napisałem co i jak
  14. I co najlepsze po żniwach działka przejechana gruberem i jeczmień który wyrósł pożółk tak samo usechł i zniknął
  15. Polifoska 6 ok 230kg plus pogłownie ok 250 salmagu w dwóch dawkach i co najlepsze są miejsca na tych działkach gdzie jest ładny zielony i miejsca gdzie go coś boli i te miejsca są coraz wieksze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v