Skocz do zawartości

Parich

Members
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

4493 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Parich

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Conversation Starter Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Parich

    Stoll Robust F50

    Jak dasz rade to zmierz u siebie.
  2. Parich

    Stoll Robust F50

    Czesc, posiadam ladowacz czolowy Stoll Robust F50, potrzebuje wymiar nowego elementu zaznaczony na rysunku. Musze u siebie napawac ta czesc.
  3. Na olx kiedys byla ksiazka napraw, moze tez byc instrukcja.
  4. Max przeplyw l\min oraz P max
  5. Szukam danych technicznych zaworow Arag L165401 i L149336
  6. Parich

    Ford 7910

  7. Jest jakas roznica w budowie poza moca silnika miedzy TM 135 vs TM 130?
  8. Moze ktos przypomniec jak dokonac zmian we wniosku rmg? Pismo przewodnie z wyszczególnionymi zmianami wraz z uzasadnieniem i co jeszcze?
  9. Jak wyglada u was dokladnosc siewu kukurydzy tym siewnikiem? Predkosc siewu 5 km\h a nasiona rozmieszczone nie rownomiernie. Od czego zaczac sprawdzanie ? Z jakimi predkosciami wom pracujecie?
  10. Czesc, posiada ktos albo sieje kukurydze siewnikiem samco ktory jednoczesnie rozklada folie?
  11. W 2012 r.
  12. Jest mozliwosc zeby ta konsola sterowala dawka automatycznie?
  13. Ciezarowka juz jest od kilku lat prawo jazdy tez "C" Woze ze soba odcinek podatku i krusu. No wlasnie podobno trzeba miec kwalifikacje wstepne. Tylko to opinia zaslyszana.
  14. Czesc, bedac rolnikiem jakie konkretnie uprawnienia potrzeba do kierowania wlasnym samochodem ciezarowym ? Posiadajac kat. C i wozac wlasne towary i srodki do produkcji rolnej?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v