Skocz do zawartości

iskra1990

Members
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O iskra1990

  • Urodziny 09/23/1990

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1233 wyświetleń profilu

Osiągnięcia iskra1990

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam! nie moge odpalic JD po tym jak wymienilem mu filtr paliwa. Bylym zmuszony bo przy mrozach zrobil mi sie taki smalec w filtrze. Przeczyscilem pompe paliwową,przewody od pompy do filtra i od filtra do pompy wtryskowej. Paliwo do pompy wtryskowej podaje bo odkrecilem srubke w pompie wtryskowej i recznie pompowalem paliwo to az "sikało". Co chwile kręcikręci kopci czasem na mbialo, czasem na czarno a odpalic nie moze. Juz jakby zalapywal ale gaśnie. W filtrze jest malutkie oczko z powietrzem ale nie moge sie go pozbyc(z odpowietrznika leci ropa caly czas). Nie mam pojecia co zrobic? rozbierac dalej az do wtryskow?
  2. Witam! Mam problem z johnem 3140. Jest -18stopniC i nie moge go odpalic, Wie ktos moze jak uruchamia sie swiece płomieniowa? bo kreci kreci a odpalic nie moze. przy -8jeszcze odpalal. Jestem jego nowym wlascicielem, predzej pracowalem na ursus c360 i za bardzo nei jestem w temacie.
  3. Tak, tylko sam podnosnik, wspomaganie dziala bez problemu. Nawet gdy jednoczesnie podnosze i krece kierownica to tylko podnosnik poszarpuje a wspomaganie pracuje ladnie
  4. Witam! Mam taki problem z JD 2140. A mianowicie zaczal mi troche szarpac podnosnikiem. to znaczy jak podnosze nawet bez obciazenia to szarpie mi podnosnik przy samym dole i u samej góry. Natomiast gdy ramiona sa w srodkowym polozeniu to idzie płynnie. O czym to moze swiadczyc? Tematy połączone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v