Skocz do zawartości

pawel1188

Members
  • Postów

    34
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O pawel1188

  • Urodziny 02/11/1988

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2588 wyświetleń profilu

Osiągnięcia pawel1188

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Dedicated Unikat
  • Week One Done
  • One Month Later

Najnowsze odznaki

4

Reputacja

  1. pawel1188

    Ursus

    Jak widzę jak ktoś jedzie z ładowaczem podniesionym na maxa to mnie normalnie krew zalewa 🤦‍♂️ żeby nie było że nie wiem co mówię to używam codziennie sztaplarki w pracy więc wiem czym to pachnie
  2. Z tym horshem to może tylko tak trafili. Mój ojciec użytkuje w firmie taki opryskiwacz już chyba z 7 lat jak nie lepiej i nie słyszałem żeby miał takie problemy. Wiem tylko że serwis sobie z czymś nie mógł poradzić to sam to ogarnął z instrukcją i jakieś przyłącze im rozsadziło i mieli problem z zamówieniem bo chcieli żebym im dorobił ale jednak zamówili nowe. A tak to śmiga cały czas bez większych problemów a pracuje na jakiś 500 ha.
  3. pawel1188

    Kraft&Dele KD5013

    Piła kupiona w razie jakby nie było żadnej piły w domu, które należą do teścia. Po 1 testach jestem pozytywnie zaskoczony.
  4. pawel1188

    Wylęg gęsi

    Też o tym właśnie myślałem. Narazie zostawię je w spokoju bo dopiero zniosła z 5 jaj a potrafi koło 20 znieść więc jeszcze czas zanim usiądzie na nich.
  5. pawel1188

    Wylęg gęsi

    Witam. Posiadam parę gęsi rasy Landes. Okazało się że gąska zaczęła nieść jajka. Czy jest szansa że bez problemu wysiedzi jajka i odchowa jeszcze młode? Gęsi przebywają na dworze ale gąska jajka znosi w budce więc jest osłonięta od wiatru i deszczu. W razie czego jest możliwość później ją przenieść z młodymi do obórki.
  6. Okolice Goleniowa. Kombajn sam ogarnia całe gospodarstwo
  7. Zdjęcie zrobione w zachpom
  8. Bruder jest ok. Plusem jest też to że mają części zamienne. Z tej firmy zabawki najlepiej na alledrogo kupować.
  9. pawel1188

    Gęsi

    No nie są takie małe ale krzyku to potrafią narobić szczególnie młode
  10. pawel1188

    Gęsi

    Całodobowa ochrona podwórka :)
  11. Mi tam parzone nie pasuje. Jak się umie wędzić to nie trzeba parzyć. Znam jednego takiego co siebie wędzi a mięso później trzeba parzyć bo inaczej nie nadaje się do jedzenia. Pod % samo wędzone jest najlepsze
  12. Nic nie było podpiekane. Temp nie powiem bo nie mam jeszcze termometru. Wędzone na buku i olszynie. Mięso jest różowiutkie i soczyste. Wędzone w zwykłej szafie metalowej przerobionej pod siebie. Idealnie to co chciałem osiągnąć
  13. Na zakąskę coś musi zostać
  14. pawel1188

    Wędzonki

    Łopatka, karkówka i szynka. Z szynki mało co już zostało jak na pierwsze samodzielne wędzenie to jestem sam w szoku uprzedzam pytania mięso nie było parzone i nigdy nie będę parzył
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v