Skocz do zawartości

adam140292

Members
  • Postów

    259
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O adam140292

  • Urodziny 02/14/1992

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia adam140292

Eksplorator

Eksplorator (4/14)

  • Conversation Starter Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Dedicated Unikat
  • Week One Done

Najnowsze odznaki

19

Reputacja

  1. Wiem że warty swojej ceny dla tego mój miał bardzo przypominać ich wykonanie. Widziałem film na ich stronie pokazujący zderzenie auta bez zderzaka i z zderzakiem jest ogromna różnica. Tak jak wspominasz kierowców mamy takich jak mamy pchają się na siłę nie są świadomi konsekwencji zderzenia z tak dużym obiektem. Druga kwestia widoczności samego ciągnika na drodze jest bardzo znikoma w porównaniu do ciężarówki która posiada obrysy na krańcach.
  2. Za kwotę około 18tyś to musi być ładne.
  3. Bardziej z lidla. Widzę że zakupiłeś jeden Holenderski a gdzie są do reszty ciągników? Budżet został przekroczony po zakupie jednego. Moja wersja z biedronki posiada spersonalizowane logo z podświetleniem oraz możliwość montażu na TUZ oraz bez niego. Jaki model został zakupiony jeśli mogę zapytać, to cenę sam sobie sprawdzę. Na chwilę obecną jeden egzemplarz wykonam sobie i zobaczę jak się spodoba innym.
  4. AutoCad lecz ja jestem autorem a inna osoba zrealizowała moja wizję.
  5. Nowa wersja zderzaka z możliwością montażu na TUZ jak i montażu bez TUZ-a.
  6. Świecą obłędnie.
  7. Niestety takiej możliwości nie ma.
  8. W jakim sensie złożeniu, tutaj jak boki się złoża podczas cofania to obrysófka będzie świecić białym do środka nie na bok.
  9. Święta racja. Tutaj jest tylko wersja zderzaka z skrzynką narzędziową o pojemności 200L lecz będzie wersja z dodatkowym obciążeniem i skrzynką o pojemności około 50-80L i wagą zależnie od potrzeby maksymalnie 1T.
  10. No i odezwały się osoby którym żal ściska cztery litery i tyle w temacie. Za kilka dni będzie pokazany efekt końcowy.
  11. Pokaż twój obciążnik to zobaczymy czy mój to jest plagiat. Plagiatem możesz nazwać jak jest zrobiony jeden do jeden. Nie jest nic opatentowane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v