Skocz do zawartości

Majcin

Members
  • Postów

    203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Majcin

  • Urodziny 01/26/1981

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Lubelskie/ LC

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Majcin

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

7

Reputacja

  1. Przy czerwonych nie mam kryz
  2. Majcin

    Groch siewny

    Kolego, weź powybieraj ziarenka z takimi kółeczkami(zaznaczyłem strzałkami) i zanieś do ciepłego. Nie chce Cię straszyć ale tam może być strąkowiec.
  3. Majcin

    Pszenica Ozima i jara

    Zero zbryleń, sypki
  4. Majcin

    Pszenica Ozima i jara

    Nie chce tego g..na, rozpuszczać to to nie chciało się( dobrze że kupiłem tylko 300kg), zakupiłem to w 2016
  5. Nie bierz tych badziewnych błotników, jak już weźmiesz to kup sobie od razu takie plastiki po których się ślizgają. Kumpla w T3 namówili, po roku jedzie patrzy a błotnik mu lata jak starej ku... cyc staje ze strachu że koło ma poluzowane, to tylko blotnik lata. Drugi padł po 1.5 roku.
  6. Do września nie dostawałem żadnego pisma o opłacie za token, we wrześniu zmieniłem kody mam na telefon
  7. Zostawało mi jeszcze trochę rzepaku - posiałem po grochu
  8. Wygląda jakby tu buraki rosły
  9. Mam czerwone przy rozlewaniu RSMS (320l) żeby ładna kropla leciała trzeba było wolno jechać 6-7km/h, przy RSM32 (250l) jest ok już nie pamiętam ale koło 9km/h
  10. Nakata5555 no widzisz nie wiemy czy on jest na ryczałcie czy Vat. Na ryczałcie zgoda, ale jak na Vat to od czasu kiedy Ty wystawisz, (np zabrali mi 17XI, wystawiłem f-re 22XI, zapłacili 22XII)
  11. Teoretycznie tak, praktycznie raczej licz na 27.01. w umowie jak dobrze pamiętam jest od wystawienia faktury.
  12. 30 dni od wystawienia faktury
  13. Majcin

    Pszenica Bamberka

    Kula więcej będzie mógł na ten temat powiedzieć on dużo tak posiał, na nim wzorowałem się
  14. Majcin

    Pszenica Bamberka

    Mam 20 redlic co 15cm, w 24rech lepiej to będzie wyliczyć, drugą od lewej i od prawej zamkniesz i na łączeniu siewnika wyjdą dwie siejące. U mnie tak nie wyjdzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v