Skocz do zawartości

Jarek22B

Members
  • Postów

    841
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Jarek22B

  1. Jak Ci to wychodzi? Jakieś znaczne różnice w płonie czy zbliżone?
  2. znajdzie się ktoś na forum kto nie szczepi soi a prowadzi uprawę z nawożeniem azotowym???
  3. Jarek22B

    Groch siewny

    Z 20 to się zabierze
  4. Jarek22B

    Groch siewny

    Dzisiaj groch zasiany - wyszło tak ok 280 kg/ha Wałkuje ktoś groch siany jesienią?
  5. Jarek22B

    Groch siewny

    O to mi chodzi aby było łatwiej zebrać bo słyszałem że z grochem jest ciężko z koszeniem. Ale nie chciałbym też zaszkodzić wałowaniem. Groch będę siał 1 raz i zero doswiadczenia
  6. Jarek22B

    Groch siewny

    Przedsiewnie czy wiosną? Wyczytałem w internecie "warto wałować groch po siewie, zwłaszcza na glebach lekkich, ponieważ poprawia to osadzenie nasion i podsiąkanie wody, co może przyspieszyć wschody. Należy jednak unikać wałowania na glebach ciężkich lub bardzo wilgotnych"
  7. Śmietka?
  8. Jutro pojadę z mikro + bor w celu wyczyszczenia opryskiwacza - zastanawiam się czy dołożyć coś na poprawkę regulacji? Czy dać mu już rosnąć? Na 4- liście poszło po 0,5 tebukonazolu i zamiennika Carycy Na stanie mam tebukonazolu i metkonazol
  9. Jarek22B

    Groch siewny

    Snajper 600 ten co jest na zboża?
  10. Jarek22B

    Groch siewny

    Oświeci mnie ktoś z uprawy grochu a dokładnie odmiany zimującej Dexter??? Zero doświadczenie Odchwaszcza się go po siewie czy dopiero wiosną?
  11. W przyszłym tygodniu planuję wjazd z mikro na rzepak i nie wiem czy dodawać jeszcze coś na powtórkę regulacji czy odpłacić i dać mu rosnąć??? Na 4 liście poszło po 0,5 tebukonazolu 250 i mentor(zamiennik Caryx)
  12. Szkoda było tyle wyrywać. Jak rzepak zdrowy z odpowiednio dużym korzeniem to śmietka niewiele złego zrobi.
  13. Zależy jaki region bo u mnie zapowiadają deszczowy tydzień.
  14. Jaki efekt? Ile wilgotności? Nie posiadam kombajnu więc próbowanie odpadają
  15. jutro ciepło i wietrznie - wtorek deszcz - kolejne dni niby bez opadów ale ze znacznym spadkiem temperatur
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v