Skocz do zawartości

tatabacco

Members
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tatabacco

  1. Stosował ktoś Sulfa Cooper/ ciecz bordoską w tytoniu?
  2. Chyba Twój 😅
  3. Jak to jest z tą normą gaec 6 po tytoniu? Można orać po 15 października wszystko czy trzeba zostawić 80% do wiosny
  4. Wiosną ktoś stosował oko ni? Czy lepiej sprawdza się na jesień?
  5. To na zdjęciu to wciornastek czy coś innego?
  6. W zwiazku z zagrozeniem dla przyszlosci uprawy tytoniu oraz planowanymi zmianami w podatku akcyzowym na tyton, PZPT organizuje jednodniowy wylot na protest do Brukseli w dniu 8 lipca 2025 roku. Sprawa jest bardzo pilna i niezwykle istotna - potrzebna jest mozliwie najwieksza liczba uczestnikow. Osoby zainteresowane udzialem proszone sa kontakt pod numerem 696703228
  7. Ktoś może ma jeszcze rozsadę w tackach?
  8. Ok dzięki, już wiem, nie doczytałem, że to powschodowy. Co się dzieje z tą rozsadą? Srodkowe listki żółkną i mają taki lekko brunatny nalot.
  9. Ok dzięki, już wiem, nie doczytałem, że to powschodowy.
  10. Witam, co zastosować żeby jak najbardziej ograniczyć perz? Command+devrinol coś zdziała? Czytałem o kletodymie ale nie wiem w jakich dawkach zastosować w mieszaninie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v