To ile wychodzi ci twoja pasza jak liczysz prąd,zakwaszacz ,mykotoksyny,olej,czas pracy(pracownik),rozumiem że przesypujesz również pasze z mieszalni w silosy więc to również dolicz i jaka cena przy jakich parametrach białka i aminokwasów bo to jest najistotniejsze.